Zapraszamy do luksusowego obiektu na granicy dzielnic Ursus i Włochy doskonale skomunikowanego z centum Warszawy.

Komunikacja samochodowa
Dojazd z Atrium Skorosze do Dworca Centralnego Alejami Jerozolimskimi zajmuje w zależności od ruchu 10-15 minut. Na lotnisko Okęcie dojedziemy w 15 minut. Na Bemowo dojedziemy w 15 minut nowowybudowaną Aleją 4 czerwca 1989r. Inwestycja znajduje sie w pobliżu węzła Salomea, skąd wyjazd z Warszawy poprzez Janki zajmie 10 minut a wjazd na Południową Obwodnicę Warszawy (S2) 3 minuty.

Komunikacja autobusowa
300 m od inwestycji, przy ulicy Ryżowej, znajdują się przystanki autobusowe z bezpośrednim dojazdem do centrum. Dojazd do dworca Centralnego autobusem zajmuje 30 minut.

Szybka Kolej Miejska
Stacja PKP Ursus znajduje sie w odległości 3 km od inwestycji. Do stacji Warszawa-Śródmieście SKM jedzie 19 minut, czyli krócej niż metro ze stacji Kabaty lub Młociny do stacji Warszawa-Centrum.

Opis inwestycji

Zamieszkaj lub zainwestuj
15 minut od centrum Warszawy

Szanowni Państwo,

bazując na doświadczeniach poprzednich naszych inwestycji dołożyliśmy wszelkich starań, by przy ulicy Dzieci Warszawy 4 powstał budynek funkcjonalny, nowoczesny i estetyczny. Atrium Skorosze ma kształt zbliżony do ekierki i składać się będzie z pięciu skrzydeł o wysokości czterech kondygnacji. W budynku zaprojektowano lokale mieszkalne dwu-, trzy-, cztero- i pięciopokojowe o powierzchni od 37m2 do ponad 107 m2. Nowym elementem oferty w tej inwestycji są mieszkania dwupoziomowe z ogródkami.

Wejścia do mieszkalnej części budynku zaprojektowane są poprzez 5 klatek schodowych. Garaż podziemny dla mieszkańców zaprojektowano na poziomie -1. W garażu podziemnym oraz w klatkach A i B znalazło się miejsce dla komórek lokatorskich. Klatki schodowe wyposażone będą w windy jeżdżące od poziomu garażu na każdą kondygnację. Zarówno na patio budynku, jak i na dachach zaprojektowaliśmy zielone ogrody. Podobnie jak w poprzednich naszych inwestycjach na dachu znajdą się miejsca do wypoczynku, grillowania, plażowania oraz aktywności na świeżym powietrzu dostępne dla wszystkich mieszkańców.

Zastosowaliśmy w naszej inwestycji szereg nowoczesnych rozwiązań technologicznych poprawiających komfort mieszkania. Każde mieszkanie podłączone będzie do sieci telekomunikacyjnej za pomocą światłowodu, co umożliwi użytkownikom dostęp do internetu z szybkością 300 MB/s. Światłowód umożliwi zastosowanie rozwiązań typu "smart home". W obiekcie będą zamontowane wideofony a także kamery do monitoringu umożliwiające sprawną pracę ochrony. Obiekt będzie ogrodzony, monitorowany i chroniony. Mieszkania na parterze i I kondygnacji skrzydeł D i E mają ponadstandardową wysokość. Na parterze 2,87 m a na I piętrze 3,04 m. Mieszkania na parterze w skrzydle A mają aż 3,49 m wysokości.

W inwestycji Atrium Skorosze każdy znajdzie wygodne mieszkanie dla siebie i swojej rodziny. Ze względu na lokalizację doskonale skomunikowaną z centrum Warszawy zarówno komunikacją samochodową, jak i miejską jest to również wymarzona oferta dla osób poszukujących mieszkań w celach inwestycyjnych. Budowa została zakończona w II kwartale 2019. Ostateczne pozwolenie na użytkowanie uzyskała 27.06.2019.


Leszek Paczyński