Zapraszamy do luksusowego obiektu na granicy dzielnic Ursus i Włochy doskonale skomunikowanego z centum Warszawy.

Komunikacja samochodowa
Dojazd z Atrium Skorosze do Dworca Centralnego Alejami Jerozolimskimi zajmuje w zależności od ruchu 10-15 minut. Na lotnisko Okęcie dojedziemy w 15 minut. Na Bemowo dojedziemy w 15 minut nowowybudowaną Aleją 4 czerwca 1989r. Inwestycja znajduje sie w pobliżu węzła Salomea, skąd wyjazd z Warszawy poprzez Janki zajmie 10 minut a wjazd na Południową Obwodnicę Warszawy (S2) 3 minuty.

Komunikacja autobusowa
300 m od inwestycji, przy ulicy Ryżowej, znajdują się przystanki autobusowe z bezpośrednim dojazdem do centrum. Dojazd do dworca Centralnego autobusem zajmuje 30 minut.

Szybka Kolej Miejska
Stacja PKP Ursus znajduje sie w odległości 3 km od inwestycji. Do stacji Warszawa-Śródmieście SKM jedzie 19 minut, czyli krócej niż metro ze stacji Kabaty lub Młociny do stacji Warszawa-Centrum.

Opis dojazdu

Opis dojazdu z Centrum Alejami Jerozolimskimi

Jadąc samochodem od Centrum Warszawy Alejami Jerozolimskimi należy skręcić w prawo w Al. 4 czerwca 1989r a następnie w lewo w ul. Ryżową a nastêpnie w lewo w Dzieci Warszawy.

Opis dojazdu z Bemowa

Jadąc ulicą Lazurową z Bemowa jedziemy cały czas prosto. Rozbudowywana obecnie ul. Lazurowa przechodzi w AL. 4 czerwca 1989r z której na granicy dzielnic Włochy i Ursus skręcamy w prawo w ul. Ryżową a następnie w lewo w ul. Dzieci Warszawy. Po 300 m jesteśmy na miejscu.

Opis dojazdu od strony Pruszkowa/Piastowa

Jadąc Alejami Jerozolimskimi od strony Pruszkowa skręcamy w lewo w ulicę Ryżową a następnie w prawo w ul. Dzieci Warszawy. Po 300 m jesteśmy na miejscu.

Dojazd z Południowej Obwodnicy Warszawy

Jadąc obwodnicą S2 zjeżdżamy w Aleje Jerozolimskie w kierunku Centrum a następnie w lewo w ulicę Ryżową oraz w prawo w ulicę Dzieci Warszawy.