Zapraszamy do luksusowego obiektu na granicy dzielnic Ursus i Włochy doskonale skomunikowanego z centum Warszawy.

Komunikacja samochodowa
Dojazd z Atrium Skorosze do Dworca Centralnego Alejami Jerozolimskimi zajmuje w zależności od ruchu 10-15 minut. Na lotnisko Okęcie dojedziemy w 15 minut. Na Bemowo dojedziemy w 15 minut nowowybudowaną Aleją 4 czerwca 1989r. Inwestycja znajduje sie w pobliżu węzła Salomea, skąd wyjazd z Warszawy poprzez Janki zajmie 10 minut a wjazd na Południową Obwodnicę Warszawy (S2) 3 minuty.

Komunikacja autobusowa
300 m od inwestycji, przy ulicy Ryżowej, znajdują się przystanki autobusowe z bezpośrednim dojazdem do centrum. Dojazd do dworca Centralnego autobusem zajmuje 30 minut.

Szybka Kolej Miejska
Stacja PKP Ursus znajduje sie w odległości 3 km od inwestycji. Do stacji Warszawa-Śródmieście SKM jedzie 19 minut, czyli krócej niż metro ze stacji Kabaty lub Młociny do stacji Warszawa-Centrum.

Finansowanie


Szanowni Państwo,
4.03.2015 Rada Polityki Pieniężnej ponownie obniżyła stopy procentowe tym razem do poziomu 1,5%, co jest najniższą wartością w historii. Mamy obecnie do czynienia z najtańszymi kredytami hipotecznymi jakie kiedykolwiek były dostępne na rynku, gdyż oprocentowanie w wielu bankach spadło już poniżej 4%. Raty kredytów dla mieszkań oferowanych przez naszą firmę są już znacznie niższe od kosztów wynajmu porównywalnego mieszkania. W kolumnach cennika z prawej strony przedstawiamy poziomy rat kredytów w PLN dla każdego typu mieszkania a także szacowane przychody z wynajmu. Warto pamiętać,że większość kredytów udzielanych przez banki bazuje na zmiennej stopie procentowej WIBOR. Ze względu na panującą deflację można się spodziewać w 2016 roku kolejnej obniżki stóp procentowych. Kredyt ze zmienną stopą procentową oznacza, że w przypadku dalszych obniżek stóp procentowych raty kredytów już udzielonych będą automatycznie obniżane.

Od 1.01.2016 istnieje możliwość ubezpieczenia brakującego wkładu własnego powyżej 10%. Nadal więc wystarczy mieć 10% wkładu własnego na zakup mieszkania i to mieszkania wraz z wykończeniem, gdyż wszystkie banki, z którymi współpracujemy udzielają kredytów hipotecznych zarówno na zakup mieszkania jak i na jego wykończenie.Oznacza to w praktyce, że wystarczy mieć 10% wkładu własnego na zakup mieszkania bez konieczności posiadania środków własnych na wykończenie. Szczegóły u sprzedawców pod numerem telefonu naszego biura 22 625 00 25.

Dbając o komfort naszych klientów udzielamy wszelkiej pomocy w uzyskaniu kredytu hipotecznego. Współpracujemy na stałe z expert'em finansowym, który dołoży wszelkich starań, by pomóc Państwu wybrać najkorzystniejszy wariant finansowania. Załatwimy wszelkie formalności.
Z naszym expert'em można się spotkać z biurze budowy przy ul. Dzieci Warszawy 4 w Państwa gestii pozostaje wyznaczyć tylko termin spotkania. Wszystkie banki z którymi współpracujemy oferują finansowanie wykończenia pod klucz.
To oznacza, że można uzyskać kredyt na znacznie wyższą kwotę niż cena mieszkania.

Kontakt do naszego eksperta finansowego: Karolina Kwiecińska tel.: 730 866 991,
email: karolina.kwiecinska@konsorcjumfinansowe.pl